ΑΠΟΛΥΣΗ

ΜΠΟΡΕΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

Συντάχτηκε από τον την Κυριακή, 28 Μαΐου 2017 17:28
Σύμφωνα με το άρθρο 36 του Ν. 3996/2011,
Μετά τον νόμο 3899/2010, η δοκιμαστική περίοδος απασχόλησης,
Σε περίπτωση που ο εργαζόμενος δεν υπογράψει ότι
Η προστασία της εγκύου ισχύει


followus 2
fb button  twitter button  youtube icon
logo 4
ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ      ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Copyright © 2014
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΕΡΓΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ