ΑΠΟΛΥΣΗ

Το γεγονός ότι ο εργαζόμενος υπέγραψε την απόλυσή…
Η προστασία της μητρότητας

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΥΘΩ ΠΡΙΝ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ?

Συντάχτηκε από τον την Παρασκευή, 07 Ιουλίου 2017 13:14
Κατ’ αρχήν, η σύμβαση ορισμένου χρόνου

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΥΘΩ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΤΡΑΤΕΥΣΗΣ?

Συντάχτηκε από τον την Τετάρτη, 28 Ιουνίου 2017 03:00
Κατ’ αρχήν, η εργασιακή σχέση, κατά τη διάρκεια…

ΜΠΟΡΕΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

Συντάχτηκε από τον την Κυριακή, 28 Μαΐου 2017 20:28
Σύμφωνα με το άρθρο 36 του Ν. 3996/2011,

920x45 clean


followus 2
fb button  twitter button  youtube icon
logo 4
ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ      ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Copyright © 2014
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΕΡΓΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ