ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ AIDS? - Δικηγόρος Εργατολόγος | Γιάννης Καρούζος
21
Ιούνιος
 

ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ AIDS?

Συντάχτηκε από τον  στις 03:00

Σύμφωνα με το άρθρο 11 της από 14/5/2004 ΕΓΣΣΕ,

οι εργαζόμενοι με εξαρτημένη σχέση εργασίας, οι οποίοι έχουν υπηρεσία τεσσάρων ετών στον ίδιο εργοδότη, και είναι φορείς ή πάσχουν από AIDS, δικαιούνται επιπλέον άδεια έως έναν μήνα, με αποδοχές, για κάθε ημερολογιακό έτος.

Σχετικά Άρθρα

920x45 clean


followus 2
fb button  twitter button  youtube icon
logo 4
ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ      ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Copyright © 2014
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΕΡΓΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ